![Χρωματιστό σκίτσο τύπου κόμικ με τον Same84 και τις WLG Female Stars. Στα αριστερά ο Same84, δίπλα του η Μιλένα, η Μαρία και η Αναστασία. Ο Same84 ζωγραφίζει τον κόκκινο μονόκερο του Μύθου σε μια λευκή επιφάνεια ενώ με το αριστερό του χέρι τσουγκρίζουν με την Μαρία , δύο φιάλες Μύθος, με τα χέρια τους να πλέκονται μεταξύ τους, σχηματίζοντας το λογότυπο την καμπάνιας Παντού υπάρχει ένα είμαι δίπλα σου.](https://mythosbeer.gr/media/Events_headers/mythos_event_header_4.jpg)
STAND UP
BY ME NIGHT
![Χρωματιστό σκίτσο τύπου κόμικ με τον Same84 και τις WLG Female Stars. Στα αριστερά ο Same84, δίπλα του η Μιλένα, η Μαρία και η Αναστασία. Ο Same84 ζωγραφίζει τον κόκκινο μονόκερο του Μύθου σε μια λευκή επιφάνεια ενώ με το αριστερό του χέρι τσουγκρίζουν με την Μαρία , δύο φιάλες Μύθος, με τα χέρια τους να πλέκονται μεταξύ τους, σχηματίζοντας το λογότυπο την καμπάνιας Παντού υπάρχει ένα είμαι δίπλα σου.](https://mythosbeer.gr/media/Events_headers/mythos_event_header_4.jpg)
«H χαρά βαριέται τα στερεότυπα». Είναι stand up; Είναι συνέντευξη; Ελάτε να γνωρίσετε την πρώτη γυναικεία ομάδα gamers και τον graffiti artist Same84.
«H χαρά βαριέται τα στερεότυπα». Είναι stand up; Είναι συνέντευξη; Ελάτε να γνωρίσετε την πρώτη γυναικεία ομάδα gamers και τον graffiti artist Same84.
H1
Να πεθαίνεις από τα γέλια είναι ο καλύτερος τρόπος να ζεις! Stand up Comedy με τον ισοπεδωτικό τρόπο της Κατερίνας και των Cool Crips!
«Δεν κάνεις γι’αυτή τη δουλειά». Μια κουβέντα μεταξύ stand up και συνέντευξης με την tattoo artist Electric Mama και την Αλεξία, το plus size μοντέλο.
Ζητάτε αγάπη; Η τεράστια «οικογένεια» του Athens Happy House είναι εδώ για να σας την προσφέρει. Ελάτε στην ημέρα γνωριμίας που οργανώνουμε με τον Νεκτάριο, μπαμπά του Athens Happy House!